Soms moet je uitleggen wat je nooit beweerd hebt.
Amigos para siempre. Vrienden voor altijd. Vriendschap en liefde (agapè) zijn voor mij de belangrijkste elementen in het leven. Helaas is daar gebrek aan. In principe is mijn naaste óók iemand aan de andere kant van de wereld. Uiteraard ben ik geen heilige (alhoewel.....) en is het zeer moeilijk om vriendschap te hebben met iemand die totaal anders denkt. Toch blijft mijn mening overeind. Streven naar....., is soms het maximaal haalbare. Johan (DonQueso)
donderdag 26 september 2019
Veiligheid
Ik probeer.....
Ik probeer te begrijpen waarom iemand, overigens volkomen terecht, vuur begint te spuugen bij het zien van martelingen van volkomen onschuldige dieren maar dat niet doet, er zelfs keihard tegen is, als volkomen onschuldige kinderen, vrouwen en mannen veiligheid wordt geboden.
Ik probeer.......
.
Vluchtelingen
Is jouw kind of kleinkind meer waard dan dat besmeurde, natte, vieze, doodvermoeide kind dat samen met moeder, vader, zusjes en broertjes een onmogelijke reis aan het maken is om bommen- en kogelregens te ontvluchten?
Vind je van wel?
Uw leider wacht op u.
Heb je hart in je donder, sluit je dan aan bij hen die houden van dit ongeziene en lijdende kind.
.