Op Sebo's log verscheen een onbeschaamd gedichtje over mij.
Om te voorkomen dat je het leest, klik dan NIET op de Titel van dit bericht.
DQ
Amigos para siempre. Vrienden voor altijd. Vriendschap en liefde (agapè) zijn voor mij de belangrijkste elementen in het leven. Helaas is daar gebrek aan. In principe is mijn naaste óók iemand aan de andere kant van de wereld. Uiteraard ben ik geen heilige (alhoewel.....) en is het zeer moeilijk om vriendschap te hebben met iemand die totaal anders denkt. Toch blijft mijn mening overeind. Streven naar....., is soms het maximaal haalbare. Johan (DonQueso)
dinsdag 30 oktober 2007
Kaki King - Playing With Pink Noise -->
Hierbij een videootje van Kaki King.
Ze is momenteel in ons land.
Het is een verbazingwekkende gitariste die op
een ongebruikelijke wijze
met een gitaar omgaat
Ze is momenteel in ons land.
Het is een verbazingwekkende gitariste die op
een ongebruikelijke wijze
met een gitaar omgaat
Onmacht en woede.
Sebo schreef in z'n dagboek (zie link in rechterkolom) over de onrechtvaardigheden die hij in zijn dagelijks leven tegen komt.
De laatste jaren ben ik bezig met het nadenken over de eigen reactie op omstandigheden. Steeds meer ben ik er van overtuigd dat een mens vaak het meeste last heeft van zichzelf. Het is inderdaad zinloos om je al te druk te maken. Doe je dat wel, dan wordt de zaak slechts onduidelijker en de woede en onmacht slaan op jezelf terug. Daar wordt je alleen maar slechter van en de situatie zeker niet beter. Ik pleit natuurlijk niet voor onverschilligheid maar wel voor innerlijke rust. Ook ik besef terdege dat eigen temperament met je op de loop kan gaan. Toch werkt het als je dat beseft en er iets aan wilt doen. Een stap verder en boosheid slaat om in haat.
Haat is een verscheurend monster. Een monster dat meer in jezelf bijt dan in de ander.
Het lijkt me dat dit juist het laatste is wat je wilt.
DQ
Haat is een verscheurend monster. Een monster dat meer in jezelf bijt dan in de ander.
Het lijkt me dat dit juist het laatste is wat je wilt.
DQ